Služby

Www.prodejbytu.org patří do sítě realitních serverů, na kterém se společnými silami podílí server www.Reality.Name a realitní kanceláře. Prostřednictvím našich služeb můžete prodat /koupit/pronajmout byt či nemovitost skutečně nejvýhodněji a to buď samostatně nebo přes realitní kancelář.

 

Registrovat nemovitost k prodeji či pronájmu můžete v sekci chci vložit byt. Inzerát se objeví na realitním serveru Reality.Name a na dalších s návštěvností desítek tisíc měsíčně.

Pokud hledáte nemovitost ke koupi či pronájmu zaregistrujte se v sekci chi koupit byt. Najdeme vám tu nejvýhodnější nabídku na trhu.

Realitní server s jedinečnými službami na míru a individuálně.

Nabídka prodeje bytu

Nejdříve se zaregistrujte a pak vám objeví nabídkový formulář

Vyplňte nabídkový formulář. Váš inzerát se objeví na www.reality.name a pokud budete mít zájem i na dalších specializovaných webových serverech, které měsíčně navštíví desítky tisíc lidí.

  • Na www.vlastnici.cz bude inzerát zobrazen s vašimi kontakty. Prodáváte nebo pronajímáte nemovitost samostatně. Pokud chcete mít právní jistotu vyberte si z balíčku služeb advokátní kanceláře, která Vám za příjemně nízký poplatek nachystá smlouvy. S garancí právní jistoty.

 

 

Hledám bytHypoteční kalkulačka:

Cena nemovitosti:
Vlastní zdroje:
Doba splácení: let
Úroková sazba: %
Úvěr:  
Měsíční splátka:  
Celkem zaplatíte:  
  = Počítej =

Kontakt: spravce@prodejbytu.org


Hledej byt na prodej v okrese:
Prodej bytu